دو واحدی

توضیحات کلی:

سنگ کف واحد از جنس سنگ دهبید، سرویس ها سنگ اسلب ایرانی درجه یک، شیرآلات اروپائی، چوب کاری لوکس و سیستم هوشمند از مزایای واحد های دو واحدی میباشد.

طبقات اول تا نهم

در بر گیرنده واحدهای 270 متری ومشتمل بر دو واحد در هر طبقه  می باشد. این واحدها دارای یک اتاق خواب مستر و دو اتاق خواب با سرویس اختصاصی ,سالن پذیرایی با چشم انداز رشته کوه البرز ,اشپزخانه, نشیمن خصوصی, نهارخوری, لندری ویک تراس  با چشم انداز نامحدود جنوبی, شومینه وباربیکیو می باشد. در طراحی دیواره ها ترکیب  سنگ، چوب و کاغذ دیواری مد نظر قرار گرفته است. کلیه واحدها مجهز به سیستم  HOME AUTOMATION با قابلیت تبدیل به هوشمندسازی وسیستم انتقال BMS می باشد.

سالن پذیرایی

در دو واحدی فضای سالن پذیرایی در مجاورت آشپزخانه می باشد، ایجاد استقلال، آرامش و امکان به کارگیری المان های دکوراتیودر این فضا از ایده های طراحی فضا بوده است.

نشیمن خصوصی

در دو واحدی فضای نشیمن خصوصی مستقل و در مجاورت آشپزخانه و اتاق های خواب می باشد، ایجاد استقلال، آرامش و امکان به کارگیری المان های دکوراتیودر این فضا از ایده های طراحی فضا بوده است.

دیواره دکوراتیو جهت نصب انواع نمایشگر با ابعاد مختلف مدنظر قرار گرفته است.

آشپزخانه FULL FURNITURE

کنار نشیمن خصوصی ودرمجاورت سالن پذیرایی واقع شده و دارای چشم انداز به شهر تهران می باشد.

ساختار کابینتها ترکیب بافت طبیعی چوب وسنگ بوده وکلیه تجهیزات برقی وگازی مورد استفاده در آشپزخانه از برندهای لوکس اروپایی و متأثر از هنر کلاسیک میباشند.

مستر ها

دارای سرویس بهداشتی مستقل می باشند. در طراحی سرویس های بهداشتی ایجاد استقلال درفضای خشک آرایشی و فضای تربهداشتی مدنظر قرارگرفته است. سنگهای زیبای اسلب مرمریت, چشم انداز شهری ,نورپردازی مناسب, وان جکوزی,دوش مستقل و شیرآلات و تجهیزات با برندهای معتبر اروپایی تجربه ای متفاوت را ایجاد می کند.