تک واحدی

توضیحات کلی:

سنگ کف واحد از جنس سنگ لته، سرویس ها ترکیبی از سنگهای اسلب برزیلی و ایرانی درجه یک و… شیرالات توکار Guiulini G، چوب کاری لوکس و سیستم هوشمند از مزایای تک واحدی ها میباشد.

طبقات دهم تا شانزدهم

طبقات دهم تا شانزدهم: بصورت تک واحدی و در متراژهای 540 متری و در برگیرنده سوییت رویال, 3 اتاق خواب با سرویس ورختکن اختصاصی, اتاق مستخدم, فضای چند منظوره(بازی), آشپزخانه, سالن پذیرایی, نهار خوری, نشیمن خصوصی و تراس اختصاصی میباشد.چشم اندازهای نامحدود شمال, جنوب, غرب و شرق از جذابیتهای این طبقات می باشد. در طراحی این واحدها تامین نیازمندی های کامل واستقلال هر فضا (شامل پیش فضا، فضاهای جنبی و اختصاصی مورد نیاز) مدنظر قرار گرفته است. فضاها با طراحی مطلوب و دلچسب به همراه بهره گیری از متریال های لوکس و منحصربفرد فضایی آرام، مطلوب و دلچسب را ایجاد کرده اند.

سالن پذیرایی

در مجاورت ورودی و نهار خوری واقع شده و دارای چشم انداز وسیع به شمال و جنوب شهر تهران است. طراحی داخلی با الهام از سبک نئوکلاسیک و به لطف ارتفاع 3/50 سانتی متری با استفاده از سنگ های اسلب مرمریت , شومینه سنگی,تابلو, کاغذ دیواری ونورپردازی فضایی آرام، دلنشین و مجلل را فراهم آورده است.

فضای نهارخوری:

بین سالن پذیرایی و نشیمن خصوصی ودر مجاورت آشپزخانه واقع شده,  چشم انداز نامحدود به  شهر تهران در کنار بدنه های دکوراتیو تجربه ای آرامش بخش و متفاوت ایجاد می کند. در پوششش دیواره ها ترکیب کاغذ دیواری با بافت و طرح متنوع در کنار المانهای معماری   مدنظر قرار گرفته است.

آشپزخانه FULL FURNITURE

کنار نشیمن خصوصی ودرمجاورت سالن پذیرایی واقع شده و دارای چشم انداز به شهر تهران می باشد.

ساختار کابینتها ترکیب بافت طبیعی چوب وسنگ بوده وکلیه تجهیزات برقی وگازی مورد استفاده در آشپزخانه از برندهای لوکس اروپایی و متأثر از هنر کلاسیک میباشند.

مستر ها

دارای سرویس بهداشتی مستقل می باشند. در طراحی سرویس های بهداشتی ایجاد استقلال درفضای خشک آرایشی و فضای تربهداشتی مدنظر قرارگرفته است. سنگهای زیبای اسلب مرمریت, چشم انداز شهری ,نورپردازی مناسب, وان جکوزی,دوش مستقل و شیرآلات و تجهیزات با برندهای معتبر اروپایی تجربه ای متفاوت را ایجاد می کند.